Pozyskiwanie klientów i partnerów – Raport ASa MLM

Pozyskiwanie klientów i partnerów, czyli MLM bez tajemnic.
7 olbrzymich powodów aby zapisać się teraz.

7 mini-raportów ASa MLM
7 mini raportów od Asa MLM na temat pracy w marketingu sieciowym i pomysłów jak pozyskiwać klientów i partnerów do biznesu

Zdobądź 7 mini-raportów niezwykle prostych zdań, które stworzą nowe, gorące kontakty do Twojego biznesu.

 

Odkryj jak tylko kilka poprawnych słów może zmienić rezultaty w marketingu. Użyj tych zdań aby stworzyć ogromny biznes, który zaimponuje nawet najbardziej negatywnie nastawionemu krewnemu czy przyjacielowi.

Raport nr 1:  Umów się na spotkanie w mniej niż 10 sekund używając 4 krótkich zdań.

Raport nr 2: Powiedz te zdania do swojego kandydata – i natychmiast sprawisz, że twój kandydat zacznie myśleć o twoim biznesie, widząc go w pełni. I wytłumaczę ci dlaczego te zdania są odporne na odrzucenie.

Raport nr 3: Z łatwością zdobywaj kelnerów, ekspedientów i pracowników, którzy proszą cię o zrobienie prezentacji, używając zdań które wywołują zainteresowanie na zimnym rynku.

Raport nr 4: Szablon Siedmiu pierwszych zdań sprawia, że sponsorowanie jest łatwe. Kandydaci reagują nachylając się do przodu, i prosząc o więcej informacji.

Raport nr 5: Te 6 „kliknij tutaj” zdań sprawia, że kandydaci nie potrafią się powstrzymać. To jest właśnie powód, dla którego oni pracują…

Raport nr 6: Użyj tych 10 nagłówków aby zainteresować kandydatów Twoim biznesem marketingu sieciowego.

Raport  nr 7: Dodaj te 15 nagłówków/ pierwszych-zdań do swojego biznesu i patrz jak kandydaci przychodzą do ciebie.

Zdobądź wszystkie 7 za darmo, od ASa Marketingu, a dodatkowo, będziesz otrzymywać tygodniowy „Raport ASa MLM” z większą dawką wskazówek do sponsorowania i rekrutacji, wystarczy że wypełnisz poniższy formularz. Jak tylko się zapiszesz, otrzymasz pierwszy z nich w przeciągu sekund!

* Email:
    Imię:
    Nazwisko:
    Miasto:

Twoja prywatność jest chroniona. Ja też nienawidzę spamu. Nie udostępnie, nie będę dystrybuować, ani w żaden sposób nie dopuszczę, aby twoje dane trafiły w niepowołane ręce. Możesz wypisać się w każdej chwili, klikając na link który pojawia się na końcu każdego maila.

  ©2014 Ania Sikora o Marketingu z AS  MLM.PL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Anna Sikora o MLM

wszyscy używają ciasteczek na stronie, AS MLM też, aby lepiej świadczyć swoje usługi. Zgadzasz się? Więc pewnie szukasz tego przycisku----------->>>>>>>>>>>>>
Wyłącz cookies
x